» Questy

Questy

Pokaż: aktywne | zakończone
Wyświetlono rezultaty 61-80 z 88.
Sortuj wg:
Zrecenzuj Niemy strach

Zrecenzuj Niemy strach

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Niemy strach autorstwa Grahama Mastertona. Do wzięcia udziału w queście nie jest wymagane posiadanie punktów reputacji. Jedna osoba może zgłosić się tylko do jednego Questa jednocześnie. Egzemplarz książki zostanie wysłany przez Poltergeista. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Nocną marę

Zrecenzuj Nocną marę

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Nocna mara Piersa Anthony'ego. Osoba wykonująca Quest otrzyma egzemplarz książki. Reputacja autorska nie ma wpływu na możliwość wykonania Questa. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Osierocone światy

Zrecenzuj Osierocone światy

Zgłoszenia: 3 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu Osieroconych światów Michaela Cobley'a. Osoba wykonująca Quest musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Ilość reputacji nie ma wpływu na możliwość wykonania questa. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Peanatemę

Zrecenzuj Peanatemę

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Peanatema Neala Stephensona. Osoba wykonująca Quest musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Reputacja autorska nie ma wpływu na możliwość wykonania questa. Tekst powinien liczyć przynajmniej  6 tys. znaków ze spacjami. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Permutu

Zrecenzuj Permutu

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu gry planszowej Permutu. Osoba wykonująca quest powinna pobrać grę z materiałów, a następnie dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiadają szefowie działu Gry Planszowe.
Zrecenzuj Piekarę

Zrecenzuj Piekarę

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu dowolnej książki autorstwa Jacka Piekary. Nagrodę otrzymuje pierwsza osoba, której recenzja zostanie opublikowana. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Recenzent musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz powieści. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Do zgłoszenia się do questa nie jest wymagane posiadanie punktów reputacji. Użytkownik nie może zgłosić się do więcej niż jednego questa jednocześnie.
Zrecenzuj Planszówkę #1

Zrecenzuj Planszówkę #1

Zgłoszenia: 6 | Liczba nagród: 3
Quest polega na zrecenzowaniu dowolnej gry planszowej wydanej w latach 2011-2013, która nie posiada recenzji w serwisie Poltergeist. W egzemplarz należy zaopatrzyć się samodzielnie. Tekst nie mógł być wcześniej publikowany w innym miejscu. Reputacja autorska nie ma wpływu na możliwość wykonania Questa. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Paweł 'BeeRee' Spryszyński, szef działu Gry Planszowe.
Zrecenzuj Początek

Zrecenzuj Początek

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Początek autorstwa Tarana Matharu. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Książka nie będzie wliczała się w limit materiałów dostępnych do pobrania dla użytkownika, jednak każdy użytkownik może brać udział w tylko jednym queście jednocześnie.  Do zgłoszenia się do questa nie jest wymagane posiadanie punktów reputacji.
Zrecenzuj Ponurą drużynę

Zrecenzuj Ponurą drużynę

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu Ponurej drużyny autorstwa Luke'a Sculla. Osoba wykonująca Quest musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Ilość reputacji nie ma wpływu na możliwość wykonania questa. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Pożogę

Zrecenzuj Pożogę

Zgłoszenia: 2 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Pożoga autorstwa Orsona Scotta Carda i Aarona Johnstona. Osoba wykonująca quest otrzyma od nas egzemplarz książki. Reputacja autorska nie ma wpływu na możliwość wykonania questa. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Proroctwo

Zrecenzuj Proroctwo

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Proroctwo Marka Frosta. Otrzymana książka nie blokuje limitu materiałów, które może pobrać recenzująca osoba. Quest przeznaczony jest dla jednej osoby, która otrzyma od nas ww. książkę pocztą. Reputacja autorska nie ma wpływu na możliwość wykonania questa. Aby wykonać Questa, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Pułapkę Tesli

Zrecenzuj Pułapkę Tesli

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Pułapka Tesli Andrzeja Ziemiańskiego. Osoba wykonująca Quest musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Aby wykonać Questa, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj RIDE

Zrecenzuj RIDE

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu gry PC RIDE, Osoba wykonująca Quest otrzyma od nas kod Steam umożliwiający pobranie gry. Do zgłoszenia się wymagane jest posiadanie przynajmniej 1 punktu reputacji autorskiej. Aby wykonać Quest, należy dodać recenzję i uczestnicząc w redakcji, doprowadzić do jej publikacji na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Jan 'gower' Popieluch, szef działu gier PC.
Zrecenzuj Rocket League

Zrecenzuj Rocket League

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu gry PC Rocket League, Osoba wykonująca Quest otrzyma od nas kod Steam umożliwiający pobranie gry. Do zgłoszenia się wymagane jest posiadanie przynajmniej 1 punktu reputacji autorskiej. Aby wykonać Quest, należy dodać recenzję i uczestnicząc w redakcji, doprowadzić do jej publikacji na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Jan 'gower' Popieluch, szef działu gier PC.
Zrecenzuj Sekret najpilniej strzeżony

Zrecenzuj Sekret najpilniej strzeżony

Zgłoszenia: 2 | Liczba nagród: 2 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu książki Sekret najpilniej strzeżony Jeffreya Archera. Książkę wyślemy osobie, które pobierze Quest. Otrzymana książka nie blokuje limitu materiałów, które może pobrać recenzująca osoba. Quest przeznaczony jest dla użytkowników posiadających przynajmniej 1 punkt Reputacji autorskiej - w przypadku zerowej reputacji prosimy o uprzednie opublikowanie w serwisie recenzji dowolnej książki o tematyce fantastycznej lub kontakt z szefem działu Książki. Aby wykonać Questa, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz '...
Zrecenzuj Sezon burz

Zrecenzuj Sezon burz

Zgłoszenia: 2 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu książki Andrzeja Sapkowskiego Sezon burz. Osoba wykonująca Quest musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Quest przeznaczony jest dla użytkowników posiadających przynajmniej 1 punkt Reputacji autorskiej. Aby wykonać Questa, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Bartłomiej 'baczko' Łopatka.
Zrecenzuj Sprawę Jontona

Zrecenzuj Sprawę Jontona

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Sprawa Jontona. Recenzent zostanie przez nas zaopatrzony w egzemplarz książki. Pobrana książka nie będzie wliczała się w limit materiałów recenzenckich. Do wykonania questa nie jest wymagane posiadanie reputacji recenzenckiej. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.  
Zrecenzuj Stalowe szczury

Zrecenzuj Stalowe szczury

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Stalowe szczury. Błoto autorstwa Michała Gołkowskiego. Recenzent musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Do zgłoszenia się do questa nie jest wymagane posiadanie punktów reputacji. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Starość aksolotla

Zrecenzuj Starość aksolotla

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Starość aksolotla autorstwa Jacka Dukaja. Recenzent musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Reputacja autorska nie ma wpływu na możliwość wykonania questa. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu (co najmniej 5 tysięcy znaków łącznie ze spacjami). Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.  
Zrecenzuj Studnię Zagubionych Aniołów

Zrecenzuj Studnię Zagubionych Aniołów

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 3 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu książki Studnia Zagubionych Aniołów autorstwa Artura Laisena. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Książka nie będzie wliczała się w limit materiałów dostępnych do pobrania dla użytkownika, jednak każdy użytkownik może brać udział w tylko jednym queście jednocześnie.  Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Do zgłoszenia się do questa wymagane jest posiadanie 3 punktów reputacji.
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.