» Questy

Questy

Pokaż: aktywne | zakończone
Wyświetlono rezultaty 21-40 z 88.
Sortuj wg:
Uzupełnij premiery filmowe

Uzupełnij premiery filmowe

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na dodaniu brakujących not filmów, których polska premiera zaplanowana jest na 2018 rok, korzystając z danych z katalogów dystrybutorów i bazy IMDb. Aby wykonać Quest należy do końca stycznia dodać co najmniej 10 not filmów wydawanych przez United International Pictures, Monolith Films, Imperial CinePix, Kino Świat, Forum Film Poland, Gutek Film i Warner Bros. Entertainment Polska. Pod uwagę brane będzie jedynie pierwsza zgłoszona nota dla danego tytułu. Warunkiem zaliczenia jest przestrzeganie zasad formatowania. Za weryfikację Questa odpowiada Jan 'gower' Popieluc...
Zrecenzuj 60 seconds!

Zrecenzuj 60 seconds!

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu gry PC 60 seconds!, Osoba wykonująca Quest otrzyma od nas grę w wydaniu pudełkowym. Do zgłoszenia się wymagane jest posiadanie przynajmniej 1 punktu reputacji autorskiej. Aby wykonać Quest, należy dodać recenzję i uczestnicząc w redakcji, doprowadzić do jej publikacji na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Jan 'gower' Popieluch, szef działu gier PC.
Zrecenzuj 7. W obronie Lwowa

Zrecenzuj 7. W obronie Lwowa

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu gry 7. W obronie Lwowa. W tym celu należy pobrać grę z materiałów recenzenckich. Pobrana gra nie będzie wliczać się w limit materiałów możliwych do pobrania. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Paweł 'BeeRee' Spryszyński lub Balint 'balint' Wojciech Lengyel, szefowie działu Gry Planszowe. Nagroda
Zrecenzuj Activity

Zrecenzuj Activity

Zgłoszenia: 2 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu gry planszowej Activity. Osoba wykonująca quest powinna pobrać grę z materiałów, a następnie dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu.
Zrecenzuj Artefakt

Zrecenzuj Artefakt

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 5 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu książki Drugie odkrycie ludzkości/Norstrilia autorstwa Cordwainera Smitha. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Recenzent musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz powieści. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Do zgłoszenia się do questa wymagane jest posiadanie 5 punktów reputacji.
Zrecenzuj Black Out

Zrecenzuj Black Out

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Black Out Andreasa Eschbacha. Otrzymana książka nie blokuje limitu materiałów, które może pobrać recenzująca osoba. Quest przeznaczony jest dla jednej osoby, która otrzyma od nas ww. książkę pocztą. Quest jest przeznaczony dla użytkowników z reputacją poniżej 25. Aby wykonać Questa, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Cooka

Zrecenzuj Cooka

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu dowolnie wybranej książki autorstwa Glena Cooka. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Recenzent musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Do zgłoszenia się do questa nie jest wymagane posiadanie punktów reputacji.
Zrecenzuj coś klasycznego

Zrecenzuj coś klasycznego

Zgłoszenia: 6 | Liczba nagród: 3
Quest polega na zrecenzowaniu dowolnej powieści fantastycznej, której światowa premiera odbyła się przed 1980 rokiem. Osoba wykonująca Quest musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Quest jest przeznaczony dla osób posiadających mniej niż 20 reputacji. Tekst powinien sobie liczyć nie mniej niż 5 tysięcy znaków razem ze spacjami. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj CV: Plotki

Zrecenzuj CV: Plotki

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu gry planszowej CV: Plotki. Osoba wykonująca quest powinna pobrać grę z materiałów, a następnie dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiadają szefowie działu Gry Planszowe.
Zrecenzuj cykl przygodowy dla bloku dodatków LCG

Zrecenzuj cykl przygodowy dla bloku dodatków LCG

Zgłoszenia: 2 | Liczba nagród: 2
Cykl może obejmować następujące gry LCG: Star Wars, Netrunner, Władca Pierścieni, Warhammer: Inwazja, Call of Cthulhu. Należy zrecenzować cały jeden dowolny blok dla dowolnej wywienionej wyżej gry. Reputacja autorska nie ma wpływu na możliwość wykonania questa, jednakże recenzent musi samodzielnie zaopatrzyć się w zestawy przygodowe. Quest przeznaczony dla dwóch osób. Odpowiedzialny za weryfikację zadania: szef działu planszowego
Zrecenzuj Czarownice z Wolfenstein

Zrecenzuj Czarownice z Wolfenstein

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu obu tomów Czarownic z Wolfenstein autorstwa Julii Bernard. Osoba wykonująca quest otrzyma od nas egzemplarze książek. Reputacja autorska nie ma wpływu na możliwość wykonania questa. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzje na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Człowieka Obiecanego

Zrecenzuj Człowieka Obiecanego

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 10 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu powieści Człowiek obiecany autorstwa Pawła Majki. Do wzięcia udziału w Queście wymagane jest posiadanie przynajmniej 10 punktów reputacji. Jedna osoba może zgłosić się tylko do jednego Questa jednocześnie. Aby wykonać Quest należy zrecenzować powieść na podstawie przysłanego przez nas egzemplarza książki. Jeśli zgłaszający się nie zna poprzedniego tomu, Dzielnicy obiecanej, możliwe jest przysłanie egzemplarzy obu książek, ale w tym przypadku należy skontaktować się wcześniej z koordynatorem działu książkowego, oraz wymagane będzie napisanie dwóch recenzji, dla...
Zrecenzuj Datę ważności

Zrecenzuj Datę ważności

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu książki Data ważności autorstwa Williama Campbella Powella. Recenzent otrzyma od nas egzemplarz książki. Do zgłoszenia się do questa wymagane jest posiadanie przynajmniej 1 punktu reputacji. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Diabelski dług

Zrecenzuj Diabelski dług

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Diabelski dług autorstwa Christie Golden. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Książka nie będzie wliczała się w limit materiałów dostępnych do pobrania dla użytkownika, jednak każdy użytkownik może brać udział w tylko jednym queście jednocześnie.  Do zgłoszenia się do questa nie jest wymagane posiadanie punktów reputacji.
Zrecenzuj Diabelskie maszyny

Zrecenzuj Diabelskie maszyny

Zgłoszenia: 2 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na napisaniu artykułu omawiającego cykl Cassandry Clare składający się z powieści: Mechaniczny anioł, Mechaniczna księżniczka i Mechaniczny książę. Komplet książek wyślemy pocztą. Otrzymane książki nie blokują limitu materiałów, które może pobrać recenzująca osoba. Quest przeznaczony jest dla dla jednego użytkownika lub użytkowniczki posiadającego/ej przynajmniej 1 punkt Reputacji autorskiej. W przypadku zerowej reputacji prosimy o uprzednie opublikowanie w serwisie recenzji dowolnej książki o tematyce fantastycznej lub kontakt z szefem działu Książki. Aby wykonać Quest, należy...
Zrecenzuj Dicka

Zrecenzuj Dicka

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 5 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu dowolnej książki autorstwa Philipa K. Dicka. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Tekst powinien liczyć sobie od 5 do 7 tysięcy znaków wraz z odstępami. Recenzent musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz recenzowanej pozycji. Do zgłoszenia się do questa wymagane jest posiadanie przynajmniej 5 punktów reputacji.
Zrecenzuj Dukaja

Zrecenzuj Dukaja

Zgłoszenia: 4 | Liczba nagród: 3
Quest polega na zrecenzowaniu dowolnej książki autorstwa Jacka Dukaja. Osoba wykonująca Quest musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Aby wykonać Questa, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Dziedziców krwi

Zrecenzuj Dziedziców krwi

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu książki Dziedzice krwi Mateusza Sękowskiego. Osoba wykonująca Quest otrzyma egzemplarz książki do recenzji. Quest przeznaczony jest dla dla jednego użytkownika lub użytkowniczki posiadającego/ej przynajmniej 1 punkt Reputacji autorskiej. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Dzikie karty

Zrecenzuj Dzikie karty

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu Dzikich kart autorstwa George'a R.R. Martina, Recenzent musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Do zgłoszenia się do questa nie jest wymagane posiadanie punktów reputacji. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Długą wojnę

Zrecenzuj Długą wojnę

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu książki Długa wojna Terry'ego Pratchetta i Stephena Baxtera. Książkę wyślemy osobie, które pobierze Quest. Otrzymana książka nie blokuje limitu materiałów, które może pobrać recenzująca osoba. Quest przeznaczony jest dla użytkowników posiadających przynajmniej 1 punkt Reputacji autorskiej - w przypadku zerowej reputacji prosimy o uprzednie opublikowanie w serwisie recenzji dowolnej książki o tematyce fantastycznej lub kontakt z szefem działu Książki. Aby wykonać Questa, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada T...
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.